Teenused

Kiropraktika

omab vaid temale iseloomulikku teadus-teoreetilist tõlgendust ning spetsiaalseid ravi- ja diagnostikameetodeid. Enimlevinud sümptomid, mida saab selle abil ravida – paljudele tuttavad peavalu, selahulgas ka traumajärgsed valud ja ebamugavustunne selgroos ( nt. radikuliit, osteokondroos jpt. ) ja rindkeres, piiratud selgroo liikuvus ( skolioos e. vildakselgsus – sajandi haigus ) , siseorganite funktsionaalsed häired – sagedamini esinevad koliidid, koletsüstiit, pankreatiit, neeruvaje ning palju muud, samuti ka liigesvaevused jäsemetes. Suure huvi all on selliste haiguste ravi nagu impotentsus, prostatiit, menstruaaltsükli häired, kaldunud emakas või emaka allavaje (sellistest „ebameeldivustest“ on patsienti võimalik suhteliselt lihtsalt vabastada). 

Kiropraktika

- see on käte abil ravimise võtete süsteem, mille abil võib piisavalt efektiivselt vabaneda haigustest või teistest muutustest selgroos, liigestes, lihas- ja sidekudedes, siseorganites, koljus, selja- ja peaaju membraanis, kraniaalnärvides. Selle meetodi peamine väärtus seisneb võimaluses lahendada paljusid probleeme, mis ei ole teiste, sealhulgas medikamentoossete vahenditega kõrvaldatavad. Sel juhul ei ole patsiendil tarvis kulutada raha kallitele ravimitele, mille tülikas manustamine ei anna soovitud effekti ning võivad sageli organismi hoopiski kahjustada. 

Diagnoosimine

Diagnoos pannakse luustiku ja lihastiku erinevate võtmepiirkondade pehmete kudede rohkearvuliste lokaalsete patoloogiliselt muutunud tsoonide palpeerimise teel ning aitab välja selgitada toimunud muudatusi ja nende korrigeerimise vajalikkust. Eriti oluline on pehmete kudede (naha, nahaaluse sidekoe, sidekirme, lihase- ja kõõlusekoe, luuümbrise jne) palpeerimine kihtide kaupa. 

Kiropraktika

kasutab järgmisi tehnikaid : manipulatsioon, mobilisatsioon, traktsioon ja lihas-energeetilised tehnikad. 
Uuringuid teeb ja manuaalpraktikaga tegeleb manuaalterapeut Viktor Volodin.

Refleksoteraapia 

Refleksoteraapia on iidsetel aegadel Hiinas kasutusele võetud meetod, mis seisneb bioloogiliselt aktiivsete punktide mõjutamises sõrmedega. Võimaldab leevendada valusündroomi, reguleerida lihastoonust ja siseorganite tööd ning parandada ainevahetust. Selliseid metoodikaid kasutatakse selgroo osteokondroosi kompleksravis ja kaalulangetamise programmides. 

Ravimassaaž

Ravimassaažon tõhus vahend erinevate traumade ja haiguste ravis ja profülaktikas, organismi erinevate funktsioonide taastamisel ja organismi töövõime suurendamisel. 

Meemassaaž

Meemassaaž parandab lihaste ja naha varustamist hapniku ja toiteainetega, vabastab lihased ja naha jääkainetest, taastab nahaaluse sidekoe verevarustuse ja vähendab turseid. 

Manuaalne lümfodrenaaž

Manuaalne lümfodrenaaž eemaldab kudedest ja organitest sinna kogunenud vedeliku, soodustab immuunsuse suurenemist ja üldist toksiinidest vabanemist. 

Tselluliidivastane massaaž

Tselluliidivastane massaaž on suunatud veresoonte seinte seisundi komplekssele parandamisele ning sellega stimuleeritakse tänu spetsiaalsetele massaažitehnikatele vere, lümfivedeliku ja rakuvedeliku juurde- ja äravoolu kogu organismis. See massaaž annab kiireid, võimsaid ja püsivaid tulemusi, mis seisnevad tselluliidi ja ülearuste rasvaladestuste ning soovimatute kilogrammide kadumises. 

Kupumassaaž

Kupumassaažiga mõjutatakse nahaalust sidekude vaakumelemendiga (latekspurk) ning selle eesmärgiks on vähendada kapillaariseinte turset ja normaliseerida verevarustust. Vaakummassaaž stimuleerib lihasaktiivsust, valkude, elastiini ja kollageeni sünteesi ning parandab lümfiringet. 

Spordimassaaž

Spordimassaaž soodustab sportlase füüsilist täiustumist, aitab võita väsimust, tõsta töövõimet ja ravida füüsilisest koormusest tingitud traumasid. See massaažiliik aitab kaasa sportliku vormi kiiremale saavutamisele, seepärast kasutatakse seda kõigil treeninguetappidel, samuti võistlusteks ettevalmistumise ajal. Üldjuhul tehakse seda massaaži tervetele spordiga tegelevatele inimestele. 

Hiina massaaž

Punktmassaaži metoodika (akupunktuur) seisneb selles, et massaaži käigus mõjutatakse bioloogiliselt aktiivseid punkte (BAP), mis annavad edasi organismi bioelektrilisi impulsse. Neid punkte ühendavad spetsiaalsed kanalid (meridiaanid), mida mööda liigub eluenergia qi. Punktmassaaži kasutatakse peavalu, mõningate liigesehaiguste, artriidi, kroonilise bronhiidi, trahheiidi, bronhiaalastma, kõrgvererõhutõve, lihasepõletiku, ishiase, maohaavade ja kõhukinnisuse korral. Hiina punktmassaaž aitab ravida unetust ja kurnatust, see tõstab töövõimet, parandab mälu ning aeglustab naha ja kogu organismi vananemist. Punktmassaaži kasutatakse ka rasvumise raviks, samuti stressi leevendamiseks. 

Šokolaadimassaaž

See on kõigist massaažiliikidest kõige lõõgastavam ja meelelisem, see on sukeldumine füüsilisse ja vaimsesse mõnutundesse. Erakordne vahend stressist ja pahast tujust vabanemiseks. See on kui mälestus lapsepõlvest, mil te unistasite sattuda šokolaadimaale ja ujuda šokolaadijärves. Šokolaadimassaaž niisutab ja toniseerib keha ning küllastab nahka aktiivelementidega. Mõjub närvisüsteemile antidepressandina, on tänu šokolaadis sisalduvale kofeiinile ja tanniinile ergutava toimega. Rikastab nahka selliste mineraalainetega nagu kaltsium, kaalium ja magneesium. Taastab ja toidab nahka. Soodustab hea tuju hormoonide tootmist.